לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
כלים ומחשבונים
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 13.12.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.481 +0.115
אירו 3.8745 +0.555
ליש"ט 4.5803 +0.188
100 יין 3.2027 +0.131
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי

בנמל אשדוד מברכים על חזרתן של אוניות K-Line

אוניות האם של החברה יפקדו את נמל אשדוד במסגרת קו חדש וישיר מהמזרח הרחוק לישראל. איריס שטרק: החלטת החברה לפקוד את נמל אשדוד מהווה ביטוי נוסף לחשיבות נמל איתן
18.04.07 / 00:00

אוניות האם של החברה יפקדו את נמל אשדוד במסגרת קו חדש וישיר מהמזרח הרחוק לישראל. איריס שטרק: החלטת החברה לפקוד את נמל אשדוד מהווה ביטוי נוסף לחשיבות נמל איתן
 
שתי אוניות ראשונות של חברת הענק היפנית K-Line עגנו בסוף השבוע שעבר בנמל אשדוד, זאת בהמשך לבחירתן של החברה הסינית Cosco וחברת הספנות הטיוואנית Yang Mingבנמל אשדוד. זוהי הפעם הראשונה מזה שנים שאוניות של חברת K-Line עוגנות בנמל אשדוד.

האוניה הראשונה, אוניית מכולות בשם  Savona Bridge בנפח 3,500 TEU תפקוד את נמל אשדוד במסגרת קו חדש וישיר מהמזרח הרחוק לישראל.
 
האוניה השנייה, בשם Jade Arrow פקדה אף היא את הנמל כשעל סיפונה אלפי מכוניות ממקסיקו, ארה"ב וצפון אירופה.
 
איריס שטרק, יו"ר חברת נמל אשדוד, אמרה כי "אנו שמחים שחברת K-Line החליטה לחזור ולפקוד את נמל אשדוד לאחר שנים של היעדרות. מדובר בקו סחר ימי ישיר בין נמלי המזרח הרחוק ובין נמל אשדוד, אשר יאפשר לקצר באופן משמעותי את זמני ההגעה של מטענים וסחורות לישראל וממנה, ללא העברות בנמלי ביניים. החלטת חברת K-Line לפקוד את נמל אשדוד מהווה ביטוי נוסף לחשיבות נמל איתן, לתרומתו להרחבת הפעילות בנמל ולמתן מכלול השירותים אותם מציעה חברת הנמל ללקוחותיה".

×